Komtur Polska to lider na polskim rynku w obszarze dystrybucji innowacyjnych leków na choroby rzadkie i ultrarzadkie. Specjalizujemy się w dostawie preparatów specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz leków sprowadzanych w trybie importu docelowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji preparatów do wieloetapowych badań klinicznych.

DLA SZPITALI

Komtur Polska Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą specjalistycznych produktów farmaceutycznych dla lecznictwa zamkniętego. 
Jesteśmy liderem rynku, jeśli chodzi o sprzedaż produktów farmaceutycznych stosowanych w leczeniu chorób rzadkich. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama preparatów stosowanych w onkologii, hematologii, kardiologii, transplantologii i pulmonologii. 


Od początku naszej działalności ważną częścią naszej oferty są także leki sprowadzane do Polski w trybie importu docelowego. Dzięki ścisłej współpracy z oddziałami Komtur Pharmaceuticals rozmieszczonymi w różnych częściach świata dajemy polskim pacjentom szybki dostęp do preparatów ze wszystkich liczących się rynków farmaceutycznych. 


Zgodnie z warunkami panującymi na polskim rynku zdrowia wybór dostawców produktów farmaceutycznych do szpitali odbywa się w drodze przetargów publicznych. Każdego miesiąca Komtur Polska Sp. z o.o. składa średnio około 30 ofert do postępowań na produkty farmaceutyczne. 


W celu złożenia zamówienia lub uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty prosimy o kontakt z Działem Handlowym (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00) 
tel.  (22) 544 09 53 fax. (22) 544 09 50

 

DLA HURTOWNI

Na polskim rynku farmaceutycznym działamy od 2005 r. dzięki czemu  od dziesięciu lat skutecznie dostarczamy produkty lecznicze do wszystkich znaczących hurtowni w całym kraju. Zapewniamy niezawodny transport w warunkach monitorowanych oraz nowoczesny system zarządzania jakością.

 

DLA APTEK

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z aptekami prywatnymi. Dysponujemy bogatą ofertą leków specjalistycznych, także sprowadzanych w trybie importu docelowego. Ponadto oferujemy preparaty specjalnego przeznaczenia żywieniowego, jesteśmy dystrybutorem takich firm jak Nutricia, Mead Johnson i Vitaflo. Nasi klienci mogą liczyć na szybką i niezawodną realizację zamówień, pomoc merytoryczną doświadczonych farmaceutów i korzystne warunki handlowe.

 

DLA PRZEMYSŁU

Komtur Polska to wiarygodny i niezawodny partner w interesach. Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług dla firm działających w wysokospecjalistycznych niszach biznesu farmaceutycznego. Proponujemy rozwiązania ściśle dopasowane do potrzeb naszych klientów.