Jesteśmy świadomi, że każde działanie niesie ze sobą szereg konsekwencji, dlatego politykę zrównoważonego rozwoju traktujemy z najwyższą wagą.

Naszym celem jest nie tylko troska o środowisko, ale również dbałość o pracowników. Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu jest pozytywna atmosfera w pracy, dlatego do pracowników podchodzimy z najwyższym szacunkiem, dbamy o ich rozwój zawodowy oraz wspieramy w rozwoju osobistym. Wzajemnie motywujemy się do pozytywnych i „zielonych” aktywności. 


Skupiamy się na innowacyjnych rozwiązaniach i odważnie podchodzimy do zmian ukierunkowanych na zrównoważony rozwój. Już w tym roku rozpoczynamy budowę  nowej siedziby, która wyznaczy nowe standardy pasywnej zabudowy. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Troska i dbałość o środowisko są niezwykle istotne w naszej firmie. W ramach realizacji  projektu „zielona firma”  systematycznie wprowadzamy „eko-rozwiązań” do naszego biura:

 

  • Maksymalizujemy obieg dokumentów drogą elektroniczną, a każda wydrukowana kartka papieru pochodzi w 100% z recyklingu.
  • Akcja „Green Road”- w jej ramach każdy pracownik docierający do pracy w sposób ekologiczny (np. rowerem) otrzymuje od firmy karnet do wykorzystania na wybraną aktywność fizyczną np. basen czy siłownię. Jesteśmy firmą otwartą na świeże, ciekawe pomysły i nie boimy się wyzwań. 

 

 

 

MISJA

MISSION

 

Komtur dba...o zdrowie pacjentów, potrzeby ludzi i wartości swoich klientów!


Komtur cares... about people's health, people's needs and customers' values!  

 

 

WIZJA

VISION

  

Być liderem rynku w każdej z biznesowych nisz, w której działamy! 

 

To be a market leader at every single business niche we fill!