O nas

Komtur Polska jako część międzynarodowej grupy Komtur Pharmaceuticals reprezentuje 50 lat tradycji w obrocie produktami leczniczymi. Na polskim rynku jesteśmy od 2005 roku. Działalność firmy skoncentrowana jest na dystrybucji preparatów specjalistycznych, innowacyjnych, stosowanych w rzadkich terapiach z przeznaczeniem dla lecznictwa zamkniętego. 

Jesteśmy liderem na rynku dostaw specjalistycznych leków na choroby rzadkie i ultrarzadkie. Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w sprowadzaniu leków w trybie importu docelowego, realizując dostawy we współpracy z hurtowniami z Grupy Komtur Pharmaceuticals zlokalizowanymi w Europie, USA i Azji. Ponadto zaopatrujemy apteki szpitalne w preparaty specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

Komtur Polska to również znany dostawca leków z przeznaczeniem do długoletnich i wieloetapowych badań klinicznych. Na tym polu współpracujemy z większością koncernów farmaceutycznych i firm badawczych w Europie. Świadczymy także usługi z zakresu Market Access, wprowadzając nowe leki na polski rynek. Wspieramy firmy w procedurach uzyskania refundacji oraz dbamy o bezpieczeństwo farmakoterapii.

 

Więcej informacji o spółce Komtur Pharmaceuticals znajdą Państwo na stronie www.komtur.com

 

 

 

MISJA

MISSION

 

Komtur dba...o zdrowie pacjentów, potrzeby ludzi i wartości swoich klientów!


Komtur cares... about people's health, people's needs and customers' values!  

 

 

WIZJA

VISION

  

Być liderem rynku w każdej z biznesowych nisz, w której działamy! 

 

To be a market leader at every single business niche we fill!