Postępowanie przetargowe dot. budowy „Centrum dystrybucji leków- siedziba KOMTUR Polska Sp. z o.o.” zakończone

Przetarg na budowę nowej siedziby Komtur Polska został rozstrzygnięty. Wykonawcą nowej siedziby firmy będzie spółka IDS-BUD S.A., która będzie odpowiedzialna za budowę budynku biurowo-magazynowego wraz z infrastrukturą techniczną i elementami zagospodarowania terenu. Biurowiec Komtur Polska będzie prawdopodobnie jednym z najbardziej nowoczesnych i ekologicznych budynków w Polsce. 

 

 

 

ZAPROSZENIE DO POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO z dnia 10.09.2015 r. ("CENTRUM DYSTRYBUCJI LEKÓW - SIEDZIBA KOMTUR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ") - dokumenty do pobrania - wersja po zmianach z dnia 19.10.2015r.

WZÓR UMOWY do pobrania (uzupełnienie dokumentacji do postępowania z dnia 10.09.2015 r. - "CENTRUM DYSTRYBUCJI LEKÓW - SIEDZIBA KOMTUR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ")

ODPOWIEDZI NA PYTANIA ZADAWANE PRZEZ OFERENTÓW (dodane w dniu 19.10.2015r.)

 

Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu ograniczonego - zaproszenia zostały skierowane do grupy wybranych podmiotów.

 

 

Tworzymy jeden z nowocześniejszych i najbardziej ekologicznych budynków w Polsce. Dzięki ogniwom fotowoltaicznym sami będziemy wytwarzać 80% zużywanej energii. Na hektarze ziemi powierzchnia zabudowy będzie zajmować jedynie 18%, pozostały teren pokrywać będzie rozległy ogród wraz ze zbiornikiem wodnym zasilanym wodą opadową, spełniający również funkcję retencyjną. Budynek charakteryzuje się bardzo niską emisyjnością dwutlenku węgla. Zamiast klasycznej klimatyzacji pomieszczenia będą chłodzone i ogrzewane za pomocą pomp wykorzystujących wody gruntowe, umieszczonych 150 m pod poziomem gruntu.

Zapraszamy do zapoznania się z wizualizacją siedziby:

MISJA

MISSION

 

Komtur dba...o zdrowie pacjentów, potrzeby ludzi i wartości swoich klientów!


Komtur cares... about people's health, people's needs and customers' values!  

 

 

WIZJA

VISION

  

Być liderem rynku w każdej z biznesowych nisz, w której działamy! 

 

To be a market leader at every single business niche we fill!