Dla Szpitali

Komtur Polska Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą specjalistycznych produktów farmaceutycznych dla lecznictwa zamkniętego. 


Jesteśmy liderem rynku, jeśli chodzi o sprzedaż produktów farmaceutycznych stosowanych w leczeniu chorób rzadkich. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama preparatów stosowanych w onkologii, hematologii, kardiologii, transplantologii i pulmonologii. 

Od początku naszej działalności ważną częścią naszej oferty są także leki sprowadzane do Polski w trybie importu docelowego. Dzięki ścisłej współpracy z oddziałami Komtur Pharmaceuticals rozmieszczonymi w różnych częściach świata dajemy polskim pacjentom szybki dostęp do preparatów ze wszystkich liczących się rynków farmaceutycznych. 

Zgodnie z warunkami panującymi na polskim rynku zdrowia wybór dostawców produktów farmaceutycznych do szpitali odbywa się w drodze przetargów publicznych. Każdego miesiąca Komtur Polska Sp. z o.o. składa około 30 ofert do postępowań na produkty farmaceutyczne. 

W celu złożenia zamówienia lub uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty prosimy o kontakt z Działem Handlowym (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00) 


tel.  (22) 56 62 613 
fax. (22) 56 62 601